Kurumsal Taşıma

Taşıma firmaları istanbul için sayı olarak çok olsada Firmamız Bostancı’da merkezi yer alan firmamız sadece evden eve nakliyat değil bir çok kolda müşterilerimize çözüm ortağı olmaktadır.istanbul taşımacılık firmaları arasında öncü firmalardan biri olan Transatlantik Nakliyat Evinizi, ofisinizi, iş yerinizi taşıtmak gibi bir düşünceniz varsa doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Evinizi taşıma’da uzman ekibimiz görev almaktadır. Eşyalarınız talebiniz doğrultusunda yerinde tespit işlemleri yapılarak toparlanmakta işe uygun olarak tasarlardığımız özel nakliyat araçlarımız ile yeni evinize taşımaktadır. Montaj ve yerleştirme işlemlerini bitiren ekibimiz eşyalarınızı size teslim etmekte ve bu işlem esnasında eşyalarınız firmamız güvencesinde olup sigortalanmatadır. Eşyalarınızın başına herhangi bir olumsuz durum gelmemesi için için yoğun çaba harcayan ekibimiz işinde son derece titiz çalışmaktadır.
Taşıma işlemleri

Taşıma işlemleri şehir içinde İstanbul’un tüm ilçelerine verilmekte olup başlıca, kadıköy evden eve nakliyat, bostancı evden eve nakliyat, bakırköy evden eve nakliyat, şişli evden eve nakliyat, mecidiyeköy evden eve nakliyat, ataşehir evden eve nakliyat gibi ilçeleri sayabiliriz. Ev taşıma kadar ofis ve büro taşımacılığında da tecrübeli olan firmamız size özel çalışmalarına devam etmektedir. Evden eve nakliyat kadar önemli olan ofisten ofis nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak için yapmanız gereken bir kaç tuşa basarak bizimle iletişime geçmektedir.

Eşyalarınız eviniz veya ofisinizin durumuna göre Asansörlü nakliyat hizmetleri ile de taşınmaktadır. Zira onlar en az sizin onlara verdiğiniz kadar bizim için değerlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir