Transatlantik nakliyat kaliteli evden eve nakliyat

 

Evden eve nakliyat alanında uzman ekibimiz taşıma işlemi yapılacak mekana gelir. Eşyalarınızı nakliyat için ideal hale getirilirki bu işlem içinde demonte işlemleri eşyaların uygun ambalaj malzemeleri ile ambalajlanması, asklı eşyaların istif dolaplarına düzenli olarak yerleştirilmesi, ardından nakliyat hizmeti için özel olarak tasarlanan nakliyat aracımızla taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

 Nakliyat hizmeti işinde uzman eksper arkadaşlarımızca taşınacak olan evinizin konumu, eşya durumu esas alınanarak fiyatlandırma yapılması ile başlar. Nakliyat fiyatıda aynı şekilde evin konumu ( asansör gereksinimi için) eşya miktarı ve mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlandırma işlemi ardından yapılan bir siz müşterilerimizle yaptığımız sözleşme ile eşyalar sigortalanarak garanti altına alınır.

BeliEşyalarınız buradada uzman ekip arkadaşlarımızca yeni evinizine taşınarak marangoz işleri ve yerleştirme işleri yapılıp size teslim edilir. Tüm bu süreç kaliteden ödün vermeksizin özveri ile yapılmaktadır.


Bu sürecin tamamında sizinle yapılan anlaşma kapsamında olup başka ücret talep edilmez.

evden eve nakliyat, ev taşıma, evden eve nakliye, ev taşıma işlemi, evden eve nakliyat hizmetleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir