Ofis Taşıma

Kurumsal ofis taşıma

Gelişen teknoloji ülkemizde de yeni iş sahaları doğurmakta bunun beraberinde yeni şirketlerin kurulması ile sektörel gelişimi kaçınılmaz hale getirmektedir. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Anonim şirketleri, limited şirketleri ve hatta şahıs şirketleri hepsi farklı bir yer tutmaktadır. Hal böyle iken farklı sebeplerlede olsa firmaların ortak ihtiyacı haline gelen kurumsal taşımacılık işlerinde Transatlantik Nakliyat olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kurumsal Ofis Taşıma

Kurumsal ofis taşıma
Kurumsal taşıma, ofis taşıma, ofis nakliyat, ofis nakliye

Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir bölgelerinde kurumsal taşımacılık hizmetleri ile adını hemen her şirkete adından söz ettirmiştir. Ofis taşımacılığı deyince akla gelen yegane firmalardan olan Transatlantik Nakliyat ile tanışmaya hazır mısınız?

Türkiye’de marka olan firmamız gücünü müşteri odaklı çalışmasından ve işini ciddiye alarak olumlu referanslarına her geçen gün genişletmesinden almaktadır. Ev taşımada olduğu kadar ofis taşıma ve hatta diğer birçok kurumsal taşımacılık işlerinde kaliteli hizmet vermektedir.

Ofis taşıma nakliyat hizmeti veren firmalar için ayrı bir yeri olan en az ev taşıma işlemi kadar önemsenen bir hizmettir. Kurumsal firmalar için yaptığımız kampanyalar ile kaliteli taşımacılık hizmetlerini uygun fiyat koşullarında sahip olurken profesyonel olarak alınan ofis taşıma işleminin tadını çıkarabilirsiniz. Taşınma işi başlı başına zorlu bir iştir. Siz zahmetli ve zorlu işleri bize bırakın ve kaliteli hizmetin verdiği konfor ve rahatlığın tadını çıkarın.

Ofis Taşımada Eşyalar Nasıl Taşınır?

paketlemeMüşterilerimizce merak edilen bu konuya açıklık getirmeye çalışalım. Ofis nakliyatında eşyalarınız tıpkı evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi gerekli durumlarda alanında uzman marangoz ekip arkadaşlarımızca demonte işlemi yapılarak işe uygun ambalaj malzemeleri ile paketlenir. Düzgün bir şekilde paketlenen eşyalar özel tasarlanmış olan nakliyat aracımıza yüklenir ve yeni yere taşınır. Akabinden müşterilerimizin talepleri doğrultusunda montaj ve yerleştirme işlemi yapılarak işlem bitirilir. Eşyalar bu taşıma süresi boyunca sigortalanarak güvence altına alınır.

Ofis Taşıma Fiyatları Ne kadardır?

Nakliyat hizmetlerinde fiyatlandırma eşya miktarı, kapladığı alan, binanın konumu mesafenin durumuna göre değişkenlik gösterir. Bu sebeple bizi arayarak veya whatsapp hattımızdan bize ulaşarak ücretsiz ekpertiz hizmeti alabilirsiniz. Eksperimiz durum değerlendirmesi yaparak sizin için en ideal taşıma şeklini önererek fiyatlandırmaktadır. Bunun için sizden bir bedel alınmaz.