Fuar Stand Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Fuar Stand Taşımacılığı
Fuar Stand Taşımacılığı

Transatlantik nakliyat olarak fuar ve stand taşıma hizmetlerinde de size yardımcı oluyoruz. Firmamızı tercih eden bir çok etkin firma arasındaki yerini almaya ne dersiniz. Fuarlar firmaların kendilerini tanıtmaları için ideal alanlardır. Büyük orta ölçekli veya küçük bir çok firma fuar alanlarında yerini alarak kendilerini tanıtıp müşteri pörtföyünü arttırmayı ve tanınmalarını sağlamaktadır. Fuar stantları ile fuar malzemelerinin taşınması işlemi için fuar taşıma hizmeti verilir.

Fuar ve fuar taşıma lojistiği.

Fuar taşıma hizmeti veriyor musunuz ?

Evet. Fuar taşıma hizmeti veriyoruz. Fuar malzemeleriniz, stantlarınız, fuarda sergilemek istediğiniz ürünlerinin taşıma ve nakliyesi ile montaj ve demontaj hizmetlerinizi tek elden yürütüyoruz.

Fuar taşıma ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum.

Fuar Taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız fuar, kongre, seminer, tanıtım vb. gibi organizasyonlarınızın başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için, sizi sadece “satış odaklı” kılabilmek adına, katılacağınız etkinlik nerede olursa olsun, ERSLOJİSTİK kalite ve deneyimiyle sizleri tam zamanında, organizasyonun her aşamasını üstlenerek, müşterilerinizle buluşturuyor.

Bildiğiniz gibi Fuar Lojistiği hem çok kısıtlı bir zaman diliminde gerçekleştirilme zorunluluğundan dolayı hem de bir çok konu başlığını içinde barındırdığından zorluk derecesi en fazla olan lojistik hizmet türüdür. ERSLOJİSTİK, fuar lojistiğinde mutlaka olması gereken “deneyim”, “güvenilirlik”, “hizmet hızı”, “hizmet kalitesi” ve “müşteriye özel çözümleriyle” entegre fuar lojistiğinde uzmanlaşmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir