Eşya Depolama

Depolama hizmetlerimiz ise siz müşterilerimize özel sunduğumuz eşsiz fiyatlar ile sunduğumuz bir hizmetlerdir. Eşyalarınız taşınacak yer bulmadığınız veya depolama hizmetlerinden faydalanmak istediğiniz durumlarda kendi 24 saat gözetim altında olan depolarımızda saklanmakta olup sizin için etiketlenerek siz alana değin güvenle sahip çıkılmaktadır.

Depolama hizmetleri depolamak istediğiniz eşyalarınızın mevcut yerinden alınarak depolarımıza getirilmesi uzman ekiplerimizin titiz çalışamaları ile güvenle paketlenip adınızla etiketlenerek muhafaza edilmesi işlemini kapsamaktadır.

Taşınma işinin bütün stresi ve zorluklarına tek başınıza göğüs germek zorunda değilsiniz. Uzman ekibimiz, kaskolu ve güvenli taşıma yöntemlerimiz ile siz hiç zahmete katlanmadan tüm işi ve sorumluluğu alarak bütün yükü biz taşıyoruz. Saatler içerisinde taşıma işlemlerini gerçekleştirip eşyalarınızı yeni yerinize sapasağlam getiriyoruz. Evden eve nakliyecilerin güvensiz iş yaptıklarını, eşyalarınızın kırıldığını hatta kaybolduğunu dahi duymuşsunuzdur. Sektöründeki öncü şirketimiz olarak bu firmalardan sıyrılıyoruz. Çünkü biz sigortalı, güvenli ve gerçekten bu işi hakkıyla yapan işçilerle çalışıyoruz.

Bilindiği üzere taşınma işlemleri sırasında, birçok sorun ve pürüz ortaya çıkmakla birlikte, bu sorun ve pürüzleri ortadan kaldıran firmamız sayesinde, eşyalarınız, evinizden çıkardığınız gibi, yeni evinizle buluşacaktır.

Eşyalarınızı yeni evinize taşırken, asansörlü hizmetle taşıma işlemlerini tamamlamaktayız. Bu haliyle eşyalarınız merdiven aralıklarında duvarlara sürtünmeyecek, kapılara çarparak zarar görmeyecektir. Aynı zamanda eşyalarınızın oldukça kısa bir sürede taşınması için bu asansör hizmeti oldukça önem teşkil etmektedir. İstanbul en iyi nakliye firması olarak sizlere sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetler neticesinde bir gün içerisinde taşınma işleminiz gerçekleşecek ve eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesinden dolayı mutlu olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir