Nakliyat işlemlerinde paketleme nasıl yapılır?

Nakaliyat hizmetinde paketleme belkide paketleme işlemi nakliyat hizmetinin kalbi denecek aşamadır. Zira eşyanın korunmasında en büyük rolü oynayan işlem paketleme işlemidir. Eşyalar taşınırken gerek taşıma ekibi, gerekse nakliyat asansörü ile olsun en çok zararı taşınılacak olan eve yerleştirme sırasında ve eski evden toparlanırken görür. Eşyalar taşıma esnasında bir anlık dalgınlık ile duvarlara, kapı ve eşiklere çarparak zarar görebilir. Risk her zaman vardır ama olabildiğince aza indirgeyerek eşyaların zarar görmemesini sağlmaktır.

Nakliyat Paketleme Malzemesi
Paketleme işleminde malzemede büyük önem taşır sıradan alelade ambalaj malzemeleri ile eşya paketlenmesi mümkün değildir. Profesyonel taşımada mutlak suretle doğru eşya için doğru ambalaj malzemesi kullanılır.

Örneğin cam ve kırılgan eşyalar kırılmayacak şekilde ambalajlanıp kolilenmesi şarttır.
Elbiseler ise askılı koliler ile taşınması gerekir. Büyük eşyaların köşe kısımların süngerlerle güvenceye alınarak baloncuklu naylon ambalajlar ile paketlenmesi sıkıca sabitlerenerek taşınması gerekmektedir. Transatlantik nakliyat olarak müşterilerimizi önemsiyor ona göre en iyi ve en kaliteli malzemeler kullanarak taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.