Depolama Hizmetleri


depolama

İstanbul Depolama Hizmetleri

Evinizi taşımak zorundasınız ancak yeni bir yer henüz bulamadınız veya depoya ihtiyacınız var.. Doğru adrestesiniz. Transatlantik Nakliyat ile eşyalarınız güvende.

evden eve nakliyat

Nakliyat firmamız müşterileri için özel olarak ayarlanmış olan eşya deposunda eşyalarınız paketlenerek muhafazaya alınır. Ardından adınıza etiketlenerek tarihi ile sisteme kaydedilir. 24 saat gözetim altında kalan eşyalarınız sizin istediğiniz süreç boyunca tarafımızca depolanmakta ve koruma altına alınmaktadır. İdeal fiyat koşulları ile depolama hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. İstanbul Bölgesinde eşya depolama hizmeti sunan Transatlantik Nakliyat Depolama sistemleri firması başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bir çok yerinde hizmet vermektedir.İstanbul’da eşyalarınızı rahatlıkla depolama olanakları sunan firmamız sizlere ekonomik fiyat ve kalitenin ön planda tutulduğu memnun edici bir depolama hizmeti vermektedir. İstanbul ev eşyası depolama başta fazlalık eşyalarınızı için kurulan firmamız daha sonra işini her seferinde dahada büyüten ve geliştiren bir hale getirmiştir.Ev eşyalarınızı İstanbul sınırları içerisinde bulunan adresinizden alıp size uygun olan ve yakın olan antrepo’larımızda depolamaktayız. İstanbul anadolu yakasında bulunan depolarımız aynı şekilde avrupa yakasında bulunan depolarımız ile sizlere uzman çözümler sunmaktayız. Ev eşyalarınızı atmaya kıyamadığınız fazla eşyalarınız, sizler için uygun fiyatlara depolamaktayız. Aynı şekilde tam donanımlı bir ev eşyası depolamasını yapmakta olan firmamız belirli ölçülere sahip olan kutularımızda eşyalarınızı güvenli,hijyenik yerlerde depolanmaktadır. 2+1 veya 3+1 ve daha fazla eşyalarınızı mega ahşap kutularımız ile depolamaktayız. Aylık kira bedeli evlerin ortalama %70 fiyatların altında olan depolama sistemlerimiz sizler için kolay ve ideal olmaktadır.Eşyalarınızı tadilat edmeniz artık daha kolay sizlere 3.ay depolama işlemi sonunda kutunuz ücretsiz olarak evinize getirile bilmekteyiz. Not: Nakliyat depomuz İstanbul'dadır bu sebeple İstanbul'daki müşterilerimize bu hizmeti vermekteyiz.

Etiketler: eşya depolama, istanbul depolama hizmeti, istanbul eşya depolama, nakliyat depolama, uygun fiyata depo, depolama fiyatları